Powrót do kategorii

Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła to niezwykle prosty sposób na efektowne i nieinwazyjne udekorowanie sali, w której organizowana będzie ważna uroczystość.

Wybór klasycznych, białych pokrowców na krzesła sprawi, że planowane przyjęcie z pewnością nabierze eleganckiego, odświętnego charakteru.

Nasze pokrowce na krzesła wykonujemy z wysokiej jakości elastycznego materiału. Możliwość naciągnięcia tkaniny sprawia, że dostosowują się one do kształtu krzesła, dzięki czemu pasują na większość modeli krzeseł z oparciem zaokrąglonym lub prostym.

Elegancja na wyciągnięcie ręki

Oferowane przez nas pokrowce są starannie wykonane i wykończone lamówką. Dobór jakościowej tkaniny sprawia, że krzesła w naszych pokrowcach prezentują się niezwykle elegancko. Wzmocnione krawędzie pokrowców nakładane są na nogi krzesła, dzięki czemu konstrukcja krzesła jest niewidoczna.

Pokrowce na krzesła są bardzo proste w zastosowaniu. Są uniwersalne, wystarczy je tylko naciągnąć na krzesło. Nie wymagają prasowania.

Wykonamy haft na Twoim produkcie

Posiadasz własny produkt? Skontaktuj się z nami. Wykonujemy również hafty komputerowe na produktach bezpośrednio dostarczonych przez naszych klientów.

Realizacje