Powrót do kategorii

Jakościowe koszulki z logo firmy

Zadbaj o profesjonalny wizerunek swoich pracowników, z pomocą odzieży sygnowanej Twoim logo. Wykorzystywana przez nas metoda haftu komputerowego pozwala na utrwalenie na koszulkach dowolnego wzoru, może być to logo, hasło reklamowe czy ozdobny wzór.

Dlaczego warto zainwestować w jednakowe koszulki do pracowników? Koszulki polo i t-shirty to najczęściej wybierane z elementów odzieży, które z powodzeniem sprawdzają się jako element formowego dress codu.
Jednakowy strój u pracowników pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojego obiektu, który od razu wyda się bardziej profesjonalny, a dbałość o najdrobniejsze detale miło zaskoczy Twoich klientów.

Wysoka jakość materiału i estetyczne wykonanie sprawią, że zamówiona u nas odzież na długo zachowa swoje walory użytkowe, a Twoi pracownicy docenią wygodę i komfort użytkowania.

T-shirty

W swojej ofercie posiadamy klasyczne t-shirty wykonane z wysokiej jakości bawełny, o gramaturze od 170 /m2 do 190 /m2. Kolor koszulki i wzór haftu zależy tylko od Ciebie!

Rozmiary

DamskiMęski
od XS do nawet 5 XLod XS do nawet 5 XL

Koszulki polo

Nasze koszulki polo wykonane są z wysokiej jakości bawełny o gramaturze od 190g /m2 do 210g /m2.
Do wyboru dajemy całą paletę kolorów.

Rozmiary

DamskiMęski
od XS do nawet 5 XLod XS do nawet 5 XL

Wykonamy haft na Twoim produkcie

Posiadasz własny produkt? Skontaktuj się z nami. Wykonujemy również hafty komputerowe na produktach bezpośrednio dostarczonych przez naszych klientów.

Realizacje