Pasja, profesjonalizm
i zaangażowanie

Haftomaniak to rodzinny biznes, który wspólnie rozwijamy od pokoleń. Kochamy szyć i pragniemy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem. Lubimy niebanalne, lecz praktyczne rozwiązania, a przy tym jesteśmy otwarci na innowacje i postępujący do przodu rynek.

Współpraca z naszym zespołem to gwarancja obcowania z profesjonalistami, którzy od lat cieszą się zaufaniem swoich klientów. Projekty wykonujemy z rzetelnością i zaangażowaniem, dokładając starań, by każde wykonane zlecenie przynosiło satysfakcję zamawiającemu.

Rozwiązania dla każdej z branż

Jesteśmy tutaj by wysłuchać państwa potrzeb, a następnie doradzić najbardziej atrakcyjne rozwiązanie. Zdajemy sobie sprawę, że każde zlecenie jest wyjątkowe i wymaga specjalnego podejścia, dlatego nasi eksperci zostali dodatkowo wyszkoleni pod kątem skomplikowanych i niebanalnych zamówień. Ponadto, dajemy zawsze gwarancję jakości na proponowane przez nas rozwiązania.

Doświadczony zespół i szybka realizacja

Ludzie odpowiedzialni za realizację zamówień klientów, to właśnie nasz utalentowany zespół.

U nas nikt nie zostaje w tyle - dzięki efektywnej komunikacji i atmosferze koleżeństwa, możemy zaoferować państwu szybką realizację zamówień i dostarczanie jakościowych produktów, które zachwycają swoją estetyką i starannością wykonania.

Profesjonalne zaplecze, manualne zdolności i szybka komunikacja w zespole, to właśnie wartości, które wyróżniają nas wśród konkurencji.

Wyjątkowe walory estetyczne i użytkowe

Nasze hafty od lat dodają smaku i jakości produktom naszych klientów. Wysokiej jakości haft sprawia, że zwykły przedmiot zmienia się nie do poznania. Zwyczajny ręcznik może stać się pamiątką ważnego wydarzenia, a serwetka diametralnie odmienić wygląd dotychczas białego stołu.

Od strony zaś technicznej, posiadamy dostęp do najwyższej jakości tekstyliów w wielu kolorach i odcieniach, a dzięki technologii haftu komputerowego tworzymy wzory odpowiadające wizji naszych klientów – nawet te najbardziej fantazyjne i skomplikowane.

Galeria[gallery ids="1468,1383" layout="masonry" gutter="10" captions="false" link="media" columns="3"][/gallery]