Dla restauracji

Odzież Serwetki Skirtingi Obrusy Ręczniki Naszywki

Odzież

Zadbaj o nienaganny wizerunek swojej obsługi. W swojej ofercie posiadamy m.in. koszulki polo, t-shirty, polary, zapaski i fartuchy, które dzięki bogatej kolorystyce łatwo dopasujesz do wystroju i atmosfery panującej we wnętrzu. Każdy element garderoby możemy ozdobić trwałym haftem, który wyjątkowo pięknie prezentuje się na restauracyjnych fartuchach i zapaskach.

Serwetki - bankietówki

Serwetki to nieodłączny element każdej eleganckiej restauracji. W swojej ofercie posiadamy serwetki z wysokogatunkowych tkanin, które na długo zachowają swoje walory kolorystyczne i jakościowe. Na każdej z nich możemy wyhaftować interesujący Państwa wzór.

Skirtingi

Skirtingi idealnie sprawdzą się jako element wystroju restauracji podczas wyjątkowych uroczystości organizowanych w lokalu – rocznic, chrzcin, komunii czy przyjęć weselnych.

Obrusy

Nasze niezwykle eleganckie i trwałe obrusy to propozycja dedykowana dla właścicieli restauracji. Zapewniamy duży wybór jakościowych tkanin, kształtów i rozmiarów. Obrusy szyjemy również na wymiar, a każdy z nich możemy ozdobić eleganckim haftem.

Ręczniki

Dbałość o detale nie powinna kończyć się na restauracyjnej sali. Zaskocz swoich gości całościowym podejściem i zatroszcz się o ich pozytywne wrażenia od początku do końca. Spraw, by w łazience czekały na nich miękkie i puszyste ręczniki sygnowane logo Twojej firmy.

Naszywki

Obsługa Twojej restauracji pracuje we własnych strojach zgodnych z przyjętym dress codem? Spraw, by ich wizerunek był jeszcze bardziej profesjonalny – zamów naszywki z logo Twojej restauracji, które pracownicy będą mogli zamieścić w widocznym miejscu i dodaj profesjonalizmu noszonym przez nich strojom.