Dla hoteli

Pościele Ręczniki Szlafroki Obrusy Serwetki Odzież Skirtingi Naszywki

Pościele

Pościel to nie tylko estetyka i łatwość w utrzymaniu wysokich standardów czystości. Dla Twoich gości, pościel to przede wszystkim komfort podczas użytkowania. Wybierz pościel z Adamaszku, która jest odpowiedzią na wszystkie wyzwania stawiane przed właścicielami obiektów noclegowych.

Ręczniki

Ręcznik to mały dodatek o wielkim znaczeniu. Znajduje się on w każdej łazience, w każdym hotelu – Ty zadbaj o to, by był jedyny w swoim rodzaju. Wybieraj wśród naszej oferty niezwykle chłonnych i trwałych ręczników sygnowanych Twoim logo.

Szlafroki

Wysokogatunkowy szlafrok z eleganckim haftem to najlepsza inwestycja w wizerunek hotelu. Poznaj naszą ofertę i wprowadź ten niezwykle przyjemny w dotyku dodatek u siebie.

Obrusy

Piękny i wysokiej jakości obrus, który sprosta codziennym wyzwaniom? Właśnie takie są nasze obrusy. Szyjemy je na wymiar, a na Twoje życzenie ozdobimy je dodatkowo eleganckim haftem.

Serwetki - bankietówki

Dlaczego warto zadbać o eleganckie serwetki obrandowane własnym logo? Każdy z gości ma z nimi bezpośredni kontakt, a przez to, ponad tysiąc okazji do zapamiętania Twojego obiektu. Zadbaj o to, by każdemu z Twoich gości zapadła w pamięć dbałośś o detale i jakościowe rozwiązania.

Odzież

Zadbaj o estetyczny i profesjonalny wygląd strojów pracowniczych. Z naszą bogatą ofertą łatwo wybierzesz produkty wpisujące się w wystrój Twojego obiektu. Wybieraj wśród fartuchów, zapasek, t-shirtów, polówek, polarów czy czapek sygnowanych Twoim logo.

Skirtingi

Elegancki skirting to idealna propozycja na odświętne przystrojenie stołu.
Z powodzeniem sprawdzi się na imprezach okolicznościowych w hotelach, restauracjach i domach weselnych.

Naszywki

Naszywka z logo to doskonały akcent promujący firmę.
Sprawdzi się jako pamiątka upamiętniająca ważną okazję lub jako wspólny element dla odzieży pracowniczej.